Blog > Komentarze do wpisu

świece sojoweSzanowni Państwo,

z przyjemnością przedstawiam

świece sojowe "Enjoy your time".

To nowe produkty na polskim rynku.

Piękna propozycja na prezent


 

O świecach "Enjoy your time":

- wszystkie świece tworzone są z miłości do rzeczy pięknych i wyjątkowych,

- każda z nich jest wykonana ręcznie w 100% z naturalnych olejków i wosku sojowego pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych,

- dzięki składnikom naturalnego pochodzenia, wosk i olejki w formie płynnej doskonale spełniają również funkcję balsamu do ciała. Pal swoją świecę "Enjoy your time" przez minimum 1 godzinę, następnie zdmuchnij ogień i zanurz czubek palca w ciekłym wosku. Nanieś odrobinę na dłonie. Będą gładkie, silnie nawilżone i rozkosznie pachnące. Wypróbuj także tą metodę na innych partiach ciała, szczególnie tych bardzo suchych.

- wszystkie nasze świece mogą być wykorzystywane do masażu i w aromaterapii,

- zarówno olejki jak i wosk sojowy są biodegradowalne, nietoksyczne, tworzone z roślin niemodyfikowanych genetycznie, nie zawierają pestycydów ani herbicydów,

- nie kopcą ponieważ podczas spalania naszych świec wytwarza się do 90% mniej sadzy niż w przypadku świec wykonanych z parafiny, którą otrzymuje się podczas destylacji ropy naftowej,

- nie używamy żadnych barwników przez co świece "Enjoy your time" są w naturalnym kolorze kości słoniowej,

- nasze świece są o 50% bardziej wydajne niż konwencjonalne świece,

- knoty powstały z ekologicznej bawełny i dzięki temu są wolne od ołowiu i substancji chemicznych,

- są bezpieczne dla dzieci i alergików,

- nie testowane na zwierzętach,

- tworzone w Warszawie.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo cztery wyjątkowe zapachy:

 

- soothing lavender. Zapach lawendy to od dawien dawna znany sposób na ukojenie nerwów. Usuwa stres i napięcie. Bezsenność i niepokój. Bóle głowy i migreny. Unoszący się dookoła zapach tego olejku sprzyja poprawie samopoczucia. Uspokaja i wycisza.

 

- pure freshness. Ma świeży i słodki zapach bergamotki, który natychmiast pobudza duszę i ciało do pozytywnej energii. Sekret tego zapachu polega na skrajnościach. Z jednej strony ma za zadanie działać antydepresyjnie i kojąco, z drugiej strony daje energię, która staje się motorem do dalszego, kreatywnego działania! Kwintesencja świeżości i pozytywnej energii!

- kiss from a rose. Olejek różany jest jednym z najcenniejszych i co za tym idzie najdroższych olejków eterycznych na świecie. Uważany jest za silny afrodyzjak. Zapach tej świecy uspokaja, łagodzi napięcie nerwowe, poprawia nastrój, zwiększa energię. Szalenie kobiecy i romantyczny!

- orient memories. To połączenie aż czterech olejków: drzewa sandałowego, piżma, mirry
i paczuli. Tu zamknięte są najszlachetniejsze zapachy starożytnego wschodu. To podróż po bogatej historii, magii i niepowtarzalności tego rejonu świata. Te cztery wyjątkowe olejki stanowią kwintesencję zapachu, który ma odpędzić negatywne emocje i pobudzić do twórczego działania.
Nadają lekkość myśli, nastrajają romantycznie a wręcz erotycznie.

Opakowanie:

Dołożyliśmy wszelkich starań aby świeca "Enjoy your time" była niezapomnianym prezentem.
W tym celu stworzyliśmy eleganckie – ręcznie wykonane - opakowania. Zarówno wszystkie świece jak i opakowania utrzymane są w kolorystyce biało – granatowej. Wosk w kolorze kości słoniowej umieszczany jest w przeźroczystej szklance. Ta z kolei ubrana jest w naklejkę z logo typem (logo granatowe na przeźroczystym tle wyciętym w kształt elipsy). Delikatna atłasowa wstążeczka
w kolorze granatowym nadaje świecy lekki, romantyczny charakter. Gotowa świeca otulana jest
w białą bibułę, a następnie umieszczana w białym ręcznie wyklejonym sztywnym i zamykanym od góry pudełku. Całość ozdabia granatowa atlasowa wstążka i nalepka z nazwą "Enjoy your time" wieńcząca efekt eleganckiego prezentu.

 

Informacje techniczne:

- objętość netto ok. 200 ml

- czas palenia do 90 godzin

- knot należy przyciąć do długości 0,5 cm. przed każdym zapaleniem.

Ostrzeżenia:

- nie pozostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru

- trzymaj z dala od dzieci i zwierząt

- pal swoją świecę na stabilnym podłożu.

do kupienia w sklepie ekodlaciebie.pl

 

 

 

 

czwartek, 07 listopada 2013, aforkster

Polecane wpisy